Aktuality

Mary Kay sa globálne zaradila medzi Top 5 značiek starostlivosti o pleť

Spoločnosť Mary Kay bola celosvetovo uznaná za jednu z top piatich značiek starostlivosti o pleť. Na základe prieskumov Euromonitor International uskutočnených v roku 2015 sa tak dostala medzi absolútnych lídrov v oblasti starostlivosti o pleť.

Dlhodobým úsilím spoločnosti Mary Kay je poskytovať ženám kvalitné a rozmanité kozmetické produkty prostredníctvom svojich nezávislých kozmetických poradkýň. Celosvetovo sa ich počet vyšplhal až na 3, 5 milióna. Zaradením sa medzi 5 popredných značiek si spoločnosť naplnila svoje dlhotrvajúce ciele.

Mary Kay vykonáva každoročne viac ako pól milióna testovaní a poskytuje milióny dolárov na výskum, aby zabezpečila najvyššie štandardy kvality, bezpečnosti a produkcie svojich produktov. K dnešnému dňu je spoločnosť vlastníkom viac ako 1200 patentov na produkty, technológie a dizajny balení produktov starostlivosti o pleť a dekoratívnej kozmetiky. Práve intenzívny výskum a jedinečné patenty boli dva z mnohých faktorov, ktoré viedli k zaradeniu Mary Kay do rebríčka Top 5 globálnych značiek starostlivosti o pleť.

„Zaradenie sa medzi globálne najlepšie značky v starostlivosti o pleť nás nesmierne teší,“ hovorí riaditeľka Mary Kay pre Slovenskú republiku Edita Szabóová. „Produkty zamerané na starostlivosť o pleť sú našou srdcovou záležitosťou, keďže si uvedomujeme, že len zdravá pleť môže byť naozaj krásna. Veľká vďaka patrí najmä našim nezávislým kozmetickým poradkyniam Mary Kay vďaka ktorým sa značka Mary Kay a jej produkty dostávajú priamo k zákazníčkam.“

O Mary Kay

Zakladateľka Mary Kay Ash založila spoločnosť v roku 1963. Stačilo jej na to 5 produktov a jeden veľký sen. Dnes vzrástlo produktové portfólio spoločnosti na viac ako 300 prípravkov, ktoré dokážu reagovať na potreby starostlivosti o pleť žien po celom svete.

Viac informácií nájdete na www.marykay.sk.


publikované: 23.11.2016

Členovia ZPP

ZPP je členom

WFDSA
Zväz obchodu SR
Seldia