Aktuality

Prezident a výkonný riaditeľ NU SKIN ENTERPRISES zvolený za predsedu Americkej Asociácie priameho predaja

Dňa 3. júna 2014 bol Truman Hunt, prezident a výkonný riaditeľ Nu Skin Enterprises, zvolený za nového predsedu americkej asociácie priameho predaja (US Direct Selling Association). Funkciu predsedu US DSA bude zastávať po dobu jedného roka.

"Trumanova vedenie a strategické vízie pomohli firme Nu Skin dosiahnuť pozoruhodný úspech," uviedol Joseph Mariano, generálny riaditeľ US DSA. "Ako prezident a výkonný riaditeľ jednej z vedúcich spoločností priameho predaja je Truman ten, s kým ma teší spolupracovať s cieľom podporovať misie US DSA, chrániť, slúžiť a propagovať efektivitu členských spoločností a nezávislých predajcov, ktorí s týmito firmami spolupracujú."

Okrem toho, že bol Truman Hunt zvolený predsedom Americkej asociácie priameho predaja, je tiež držiteľom ocenenia Direct Selling News Bravo Leadership Award pre rok 2014. Toto ocenenie bolo Truman Huntovi odovzdané za jeho vodcovstvo a vzťahom k zamestnancom Nu Skin, jej priamym predajcom a odvetví ako celku.

O Truman Huntovi, prezidentovi a výkonnom riaditeľovi Nu Skin Enterprises

Truman Hunt sa stal prezidentom Nu Skin Enterprises v januári roku 2003 a v máji toho istého roku bol menovaný aj výkonným riaditeľom. Pod jeho vedením obchoduje spoločnosť na 53 trhoch, s nedávnou expanziou do Číny, Východnej Európy a Latinskej Ameriky. Spoločnosť zvýšila svoj ​​zisk v roku 2013 na 977 miliónov dolárov, pričom dosiahla obrat 3,18 miliárd dolárov, a vyšplhala sa na 7. priečku medzinárodného rebríčka firiem priameho predaja.

O Nu Skin Enterprises, Inc.

Nu Skin Enterprises, Inc. pokračuje v tradícii inovovanie prostredníctvom svojho komplexného anti-ageingového produktového portfólia, nezávislej obchodnej príležitosti a vo firemných iniciatívach sociálnej zodpovednosti. Vedúce postavenie spoločnosti vo vedeckých oblastiach, ako v oblasti starostlivosti o pleť, tak výživy, urobilo z Nu Skin prednej anti-ageingovou spoločnosť. Nu Skin, medzinárodná spoločnosť priameho predaja, pôsobí celosvetovo na 53 trhoch a s jej akciami sa obchoduje na Newyorskej burze.

Viac informácií je možné najsť na www.nuskin.com.


publikované: 24.07.2014

Členovia ZPP

ZPP je členom

WFDSA
Zväz obchodu SR
Seldia