Aktuality

Spoločnosť Amway oslávila 20 rokov na Slovensku so zástupcami médií

Spoločnosť Amway oslávila 20 rokov na Slovensku. Oslavy v bratislavskom podniku SKY BAR sa zúčastnili nie len zástupcovia médii, ale tiež executive director Americkej Obchodnej komory Jake Slagers, zástupcovia charitatívnych organizácii Unicef a Úsmev ako dar, s ktorými spoločnosť Amway dlhodobo spolupracuje.

V rámci kampane Power of Five na podporu boja proti detskej podvýžive sa všetci účastníci oslavy zapojili, aby otlačkom svojej dlane na papieri pomohli. Spoločnosť Amway sa rozhodla usporiadať dobročinnú kampaň Power of 5. Za každý otlačok Amway daruje 1 dolár na boj s detskou podvýživou. Cieľom kampane je zozbierať viac ako 30 000 otlačkou ľudských rúk. Okrem toho Amway venuje na podporu tejto ušľachtilej myšlienky ďalšie prostriedky až do výšky 400 000 dolárov.

Z portfólia Amway sú v súčasnosti na Slovensku najpredávanejšie výživové doplnky NUTRILITE (33%), nasleduje kozmetika ARTISTRY spolu s výrobkami osobnej hygieny (29%) a potreby pre domácnosť (24%).

Značka NUTRILITE patrí medzi celosvetovo najrozšírenejšie výrobky pre doplnenie stravy a v roku 2014 slávi už 80. výročie existencie.


publikované: 23.12.2014

Členovia ZPP

ZPP je členom

WFDSA
Zväz obchodu SR
Seldia