Aktuality

Doug DeVos strieda vo funkcii predsedu federácie Alessandra Carlucciho

Prezident spoločnosti Amway Doug DeVos bol zvolený za predsedu Svetovej federácie priameho predaja (WFDSA). WFDSA združuje viac ako 60 národných asociácií priameho predaja. Bola založená v roku 1978 a predstavuje hlavnú globálne asociáciu priameho predaja, ktorý celosvetovo produkuje tržby vo výške takmer 200 miliárd dolárov.

Doug DeVos strieda vo funkcii predsedu federácie Alessandra Carlucciho zo spoločnosti Natura a bude pôsobiť na tejto pozícii do októbra 2017. "V súčasnosti chcú ľudia viac nezávislosti a možnosti stanoviť si vlastné ciele, než kedykoľvek v minulosti. Chcú zmysluplnú prácu, ktorá dodáva ich životu a okoliu pridanú hodnotu. To predstavuje obrovskú príležitosť práve pre priamy predaj, "hovorí Doug DeVos. "Alessandro Carlucci vykonal mnoho pre šírenie týchto myšlienok. Teším sa, že budem môcť pokračovať v jeho práci tak, aby stále viac ľudí na celom svete vnímalo priamy predaj ako možnosť ako zlepšiť vlastný život a zároveň pomáhať žiť šťastnejšie ostatným, "dodáva.

Syn jedného zo zakladateľov Amway v súčasnosti už vo WFDSA pôsobí vo výkonnom výbore, je tiež bývalým predsedom asociácie priameho predaja v USA. V súčasnosti pôsobí spoločne so Stevom Van Anjel v čele Amway, najväčšej spoločnosti priameho predaja na svete.


publikované: 18.11.2014

Členovia ZPP

ZPP je členom

WFDSA
Zväz obchodu SR
Seldia