Aktuality

Utváranie histórie s európskym leskom

Konferencia Nu Skin 2014 usporiadaná v španielskej Barcelone skončila mimoriadnym úspechom. Stalo sa tak predovšetkým vďaka takmer 3 000 distribútorom z viac ako 30 krajín, ktorí mali veľký podiel na tvorivej atmosfére, ktorá počas udalosti prevládala.

Prezentácie, účasť na workshopoch aj nadviazanie nových kontaktov boli pre účastníkov konferencie podnetom k ešte väčšiemu úsiliu posunúť stanovenú latku pre rok 2015 zasa o kus vyššie, a tým sa viac priblížiť k dosiahnutiu cieľov a efektívnejšiemu rozvoju svojho podnikania.

Počas dvoch dní trvania konferencie bolo pozvanými hovorcami pokryté široké spektrum tém. Truman Hunt (Prezident a generálny riaditeľ), Sandie Tillotson (Senior Viceprezidentka a zakladateľka) a Steve Lund (Vicepredseda komisie a výkonný riaditeľ Nourish the Children) sa podelili o svoje osobné príbehy na ceste za úspechom, rovnako ako o vízii Nu Skin a ciele 3.0 pre nadchádzajúce roky. Dan Chard (Prezident globálneho predaja a operácií) a Diederik Doorenbos (Viceprezident pre obchod a marketing regiónu EMEA) predstavili rad nových motivačných stimulov na podporu distribútorov pre ich ďalší rast, zatiaľ čo Joe Chang (riaditeľ výskumu a výkonný viceprezident pre vývoj produktov) odhalil tajomstvo dlho očakávaného ageLOC Tru Face Essence Ultra.

Nadácie Nu Skin Force for Good Foundation (FFG) predstavuje filantropické úsilie a podporuje stovky humanitárnych projektov vo viac ako 50 krajinách. V duchu tradičnej štedrosti a dobrosrdečnosti usporiadala spoločnosť Nu Skin Force for Good galavečeru pri príležitosti Konferencie Nu Skin EMEA 2014 konanej v Barcelone. Všetky prostriedky vybrané počas večera budú venované na jeden z projektov FFG, Poľnohospodárskou školu pre nezávislosť rodín (SAFI) v Malawi. Tento rok sa podarilo vybrať 30 000 eur, ktoré sa použijú na nákup dvoch motocyklov a 80 vodných čerpadiel pre školu. Veľké poďakovanie patrí všetkým, ktorí sa tejto udalosti zúčastnili a vďaka ktorým táto akcia skončila tak obrovským úspechom.


Vrcholné okamihy konferencie si môžete pripomenúť v našom videu


publikované: 01.11.2014

Členovia ZPP

ZPP je členom

WFDSA
Zväz obchodu SR
Seldia