Aktuality

Nová kampaň Mary Kay

Kozmetická spoločnosť Mary Kay uviedla novú celosvetovú kampaň „Objavte svet, ktorý milujete“. Nová kampaň podporuje ženy, aby zistili, čo všetko môžu milovať na Mary Kay, ktorá im pomáha cítiť sa krásne a sebavedome.

„Po mimoriadne úspešnom minulom roku, v ktorom Mary Kay oslávila 50. výročie kampane „Každá žena môže“, sme sa snažili nájsť smer, ako na tento úspech nadviazať aj v novom roku. Verím, že sa nám náš zámer vydaril", hovorí Sheryl Adkins-Green, marketingová manažérka Mary Kay pre všetky regióny.

Nová kampaň oslavuje krásu každej ženy spôsobom, ktorým vynikne jej osobnosť. Každá žena je jedinečná, každá hľadá a túži po niečom inom. Mary Kay ženám dokonale rozumie, preto novú kampaň postavila na troch pilieroch, a to na kozmetike, ktorá funguje, na príležitosti, ktorá napĺňa a na spoločnosti, ktorá má srdce. Cieľom kampane je bližšie predstaviť svet Mary Kay, aby každá žena objavila, že "miluje svoju Mary Kay".

"Úspech tejto kampane bude postavený na vernosti súčasných spotrebiteliek a prírastku nových milovníčok značky", hovorí Barbora Chuecos, generálna riaditeľka Mary Kay pre ČR a SR. "Naším záujmom je, aby sa ženy zamilovali do našej spoločnosti, do našich prípravkov a objavili príležitosť, ako sa s Mary Kay môžu realizovať. Naše zákazníčky dobre vedia, že Mary Kay je láska na celý život. Žena, ktorá miluje Mary Kay, je pre nás najväčším uznaním.".

Celosvetová kampaň, ktorá bola spustená 14. februára 2014 a potrvá niekoľko rokov, bude využívať predovšetkým sociálne siete. Sledujte hashtag #MKLove a objavujte svet, ktorý milujete každý deň.


publikované: 01.09.2014

Členovia ZPP

ZPP je členom

WFDSA
Zväz obchodu SR
Seldia