Aktuality

Svetová federácia asociácií priameho predaja (WFDSA) udelila Doug DeVosovi, cenu za celoživotné dielo!

Svetová federácia asociácií priameho predaja (WFDSA) udelila Doug DeVosovi, predsedovi predstavenstva spoločnosti Amway, Cenu za celoživotné dielo - najvyššie ocenenie!

Doug DeVos vniesol do svojej dlhoročnej práce so Svetovou federáciou asociácií priameho predaja (WFDSA) jednotu, kreativitu, inovácie a odvahu, a to je dôvodom, prečo mu asociácia udelila Cenu za jeho celoživotné dielo, čo je najvyššie ocenenie.

Doug nadviazal na rodinné dedičstvo v odbore priameho predaja - začal sa zúčastňovať stretnutia s WFDSA, keď mal iba 14 rokov, spolu so svojím otcom, spoluzakladateľom Amway Richom DeVosom. Výchova ako žiadna iná viedla ludí, ktorých stretával z celého sveta, k nadšeniu a k pevnej viere v silu príležitostí.

Zapojenie DeVose vo WFDSA a USDSA:

  • Podpredseda WFDSA (2017-2020)
  • Predseda WFDSA (2014-2017)
  • Správca financií WFDSA (2011-2014)
  • Podpredseda WFDSA (2008-2011)
  • Predseda advokácie WFDSA (2005-2008)
  • Predseda USDSA – Americká asociácia priameho predaja (2003-2004) a predseda Direct Selling Education, okrem ďalších vedúcich funkcií v oboch organizáciách.
  • Sieň slávy USDSA a ocenenie Circle of Honor od Direct Salling Education's Foundations.

Doug DeVos veľmi oceňuje partnerstvá a priateľstvá, ktoré boli vytvorené počas jeho práce s WFDSA, vrátane času stráveného prácou v priamom predaji po boku svojej rodiny. "Som vďačný, že mám príležitosť pracovať s toľkými skvelými ľuďmi, ktorí sú súčasťou odvetvia priameho predaja, ktorých si hlboko vážim." Keď sa dnes pozriem na trh a na všetko, čím sme prešli, naše odvetvie zostáva silné. Môžeme ísť stále dopredu, prispôsobovať sa trhovým silám, byť úspešní a spoločne ponúkať ľuďom ohromné príležitosti. Veľmi si vážim všetko, čo som tu prežil, a je mi cťou, že som toto ocenenie získal,“ poznamenal DeVos. Ľudia teraz viac ako inokedy chcú väčšiu nezávislosť a slobodu stanovovať si vlastné ciele. Chcú zmysluplnú prácu, ktorá pridá hodnotu ich životu a ich komunitám.

Zdroj: Amway Česká republika a Slovensko


publikované: 26.10.2021

Členovia ZPP

ZPP je členom

WFDSA
Zväz obchodu SR
Seldia