Aktuality

Herbalife: Úspešný biznis začal snom o zdravšej spoločnosti

Písal sa rok 1980 a Mark Hughes si zaumienil postupne jeden po druhom zlepšiť výživové návyky ľudí po celom svete. Veril totiž tomu, že aj jeden človek dokáže zmeniť svet k lepšiemu, že dokáže vytvoriť zdravší svet.

Jeho vízia sa bezprostredne spája so spoločnosťou Herbalife Nutrition, ktorá sa od svojho vzniku značne rozrástla a dnes pôsobí vo vyše 90-tich krajinách sveta vrátane Slovenska, kde slávi svoje prvé štvrťstoročie.

Cieľ spoločnosti bol od začiatku jasný
A tým cieľom bolo motivovať ľudí k zdravšiemu a aktívnejšiemu životnému štýlu, či už ide o reguláciu váhy, podporu optimálnej kondície organizmu, načerpanie energie, alebo dosiahnutie sviežeho, mladistvého vzhľadu. Produkty spoločnosti sú dostupné výhradne prostredníctvom vzdelaných a vyškolených nezávislých distribútorov, ktorí pripravujú individuálne stravovacie plány šité na mieru výživovým a fitness potrebám svojich zákazníkov.

Vedeli ste, že...
Na základe prieskumu prestížnej agentúry Euromonitor International je Herbalife Nutrition „značka číslo 1“ na svete v oblasti regulácie váhy v kategórii koktailov slúžiacich ako náhrada jedla?

Kvalita na prvom mieste

Firma navyše striktne dozerá na kvalitu svojich produktov – od vlastných plantáží cez výrobné haly až po distribúciu. Pracuje so systémom kontroly kvality, ktorý je v odvetví bezkonkurenčný a ktorý pozostáva zo 14-tich kontrolných fáz. To znamená neustále testovanie produktov na zabezpečenie toho, aby boli splnené tie najvyššie štandardy kvality. V 12-tich laboratóriách spoločnosti po celom svete pracuje vyše 300 vedeckých pracovníkov a lekárov.

Vedeli ste, že...
Až 70 % celkovej produkcie je vyrábaných interne, čiže priamo v zariadeniach vlastnených spoločnosťou Herbalife Nutrition?


 


Športovci motivujú k lepším výkonom

Špecifickou je pre spoločnosť komunita Herbalife24, ktorú tvoria profesionálni športovci, adrenalínoví nadšenci, rodiny a v podstate každý, kto sa rozhodne športovať a je mu blízky zdravý životný štýl. Sú to totiž práve športovci, ktorí dokážu ostatných motivovať k lepším výkonom, prípadne sú inšpiráciou vôbec začať s nejakou športovou aktivitou.

Vedeli ste, že...
Spoločnosť vyvinula nápoj pre rýchly prísun energie v spolupráci so svetoznámym futbalistom Cristianom Ronaldom?
Spoločnosť Herbalife Nutrition v číslach:

  • Každý deň sa na svete vypije 4,8 milióna proteínových koktailov Herbalife Nutrition.
  • Od roku 2010 spoločnosť investovala do výroby a kontroly kvality 300 miliónov dolárov.
  • Podporuje vyše 200 športových podujatí, športovcov a tímov z celého sveta.
  • Má 19,7 %-ný podiel na trhu v segmente regulácie hmotnosti.
  • V roku 2020 bolo celosvetovo predaných 1,9 milióna balení proteínových koktailov Herbalife Nutrition.
Zdroj: Herbalife

publikované: 07.09.2021

Členovia ZPP

ZPP je členom

WFDSA
Zväz obchodu SR
Seldia