Aktuality

Nový predseda WFDSA - Roger Barnett

Svetová federácia asociácií priameho predaja (WFDSA) začiatkom októbra 2020 oznámila, že predseda predstavenstva a generálny riaditeľ spoločnosti Shaklee Roger Barnett sa stáva predsedom WFDSA do októbra 2023. Barnett prevzal úlohu predsedu Magnusa Brannstroma, generálneho riaditeľa a prezidenta Oriflame.

"Je mi cťou a výsadou mať možnosť pracovať pre odvetvie priameho predaja ako predseda Svetovej federácie asociácií priameho predaja počas tohto kľúčového obdobia v histórii." Vzhľadom k tomu, že pandémia ohrozuje globálne zdravie a príjmy stoviek miliónov ľudí prakticky vo všetkých krajinách sveta, je to doba, kedy náš priemysel môže skutočne slúžiť ľuďom i spoločnosti. Priamy predaj je jedným z najosvedčenejších a časom preverených spôsobov, ako si ľudia môžu zarobiť dodatočný príjem, a dnes je stále viac možné tak robiť digitálnym a flexibilným spôsobom.

Počas nasledujúceho obdobia sa chce Barnett okrem iného zamerať na digitalizáciu v priamom predaji, nachádzanie nových príležitostí, výhod a technológií a takisto aj novú definíciu priameho predaja ako takého.

Zdroj: WFDSA


publikované: 16.11.2020

Členovia ZPP

ZPP je členom

WFDSA
Zväz obchodu SR
Seldia