Aktuality

Spoločnosť Mary Kay oslavuje 100. narodeniny zakladateľky pani Mary Kay Ash

Tento rok si spoločnosťou Mary Kay pripomína 100. narodeniny jednej z najúspešnejších svetových podnikateľov a podnikateliek.

Mary Kay Ash, ikonická vizionárka a priekopníčka, vzala biznis a podnikanie, považované za mužskú doménu do svojich rúk. Vo svojej dobe obrátila svet na ruby, keď v roku 1963 vytvorila spoločnosť od základu vybudovanú pre ženy - podnikateľky. So svojimi životnými úsporami vo výške 5000 dolárov, poctivým podnikateľským plánom, založeným na jej vlastných hodnotách, prelomových kozmetických prípravkoch a nezastaviteľnej túžbe zmeniť budúcnosť žien, otvorila dvere úžasných príležitostí, ktorými obohatila milióny žien na celom svete a jej odkaz pokračuje dodnes. Mary Kay Ash je uznávaná na celom svete ako jedna z najúspešnejších podnikateliek a vodcovských osobností všetkých čias. Mary Kay Ash predbehla svoju dobu. Bola inovatívnou pionierkou, ktorá podporovala podnikanie a posilnenie postavenia žien v profesionálnom prostredí ovládanom mužmi. Jej príbeh a odkaz naďalej inšpirujú ženy po celom svete.

Spoločnosť Mary Kay si pripomína dedičstvo a myšlienky svojej zakladateľky. Každý rok pri príležitosti jej narodením 12. mája uvádza do predaja špeciálny prípravok, ktorého predajom prispieva na charitatívne projekty. Na Slovensku celková čiastka z predaja týchto prípravkov putuje na konto občianskeho združenia Orin panacea – priatelia detskej onkológie.

V roku 2018 je týmto prípravkom očarujúci Mary Kay® gélový polomatný rúž v odtieni s príznačným názvom Powerful Pink.

Viac na www.marykay.sk


publikované: 14.05.2018

Členovia ZPP

ZPP je členom

WFDSA
Zväz obchodu SR
Seldia