Aktuality

Mary Kay uskutočnila sadenie stromov

Zamestnanci spoločnosti Mary Kay, ako i nezávislé kozmetické poradkyne spoločnosti sa i tento rok zapojili do jesennej výsadby stromov. Tohtoročné sadenie prebehlo v novembri v prostredí územia európskeho významu - Dunajských luhov. Aj napriek nepriaznivému počasiu, ktoré sprevádzal celodenný dážď, sa podarilo vysadiť takmer 300 stromčekov.

Mary Kay sa v minulosti zaviazala vysadiť viac než 1 milión stromov v rámci rozsiahleho programu výsadby stromov a opätovného zalesňovania v Číne, Rusku, Mexiku, Malajzii a Spojených štátoch. V rámci celosvetového projektu Mary Kay „Myslite ružovo, konajte zeleno“ tak spoločnosť i tento rok aktívne podporila myšlienku pomoci životnému prostrediu.

Táto dobrovoľnícka aktivita sa medzi zamestnancami a nezávislými kozmetickými poradkyňami Mary Kay stala mimoriadne obľúbenou a spoločnosť si dáva za cieľ pokračovať v nej i v najbližších rokoch.

„Skôr, ako vám budú dané úžasné poklady šťastného života, musíte najprv sami dávať. Dávať zo svojho. Poslúžiť ostatným. Iba to, čo venujete sa vám môže v živote mnohonásobne vrátiť.“ Mary Kay Ash, zakladateľka spoločnosti Mary Kay Inc.

Více na: www.marykay.sk


publikované: 14.12.2016

Členovia ZPP

ZPP je členom

WFDSA
Zväz obchodu SR
Seldia